fbpx

"Фінський Проєкт"

Автомобілі для ЗСУ, генератори та зарядні станції, ноші та медикаменти – наші фінські друзі з організації Sisu Ukraine вже передали нам корисності на майже 200 тис. євро. І обіцяють підтримувати щонайменше до самої нашої перемоги.

В усіх сенсах слова щирі донори з Фінляндії вийшли на нас самі. Спочатку вони передали нам генератори та не тільки, які одразу відправилися на передову і вже працюють на наближення перемоги України.

А потім ми нарешті зустрілися в реалі: фіни пригнали 9 автівок, наповнених дуже корисними вантажами, у Люблін, де ми й прийняли караван і повели його до Києва.

Зустріч була дуже теплою та плідною. Фіни, як мало хто, розуміють, що значить нинішня війна, і рішуче налаштовані допомагати нам стільки, скільки це буде потрібно.

Цікаво, що коли проєкт Karavanen till Ukraina тільки починався, його ініціатори планували зібрати «лише» 50 тисяч євро та придбати усього 3 автівки.

В результаті лише за 2 тижні було зібрано понад 170 тисяч євро. Проєкт підтримали близько 430 осіб і організацій. І це тільки початок!

Дякуємо нашим фінським друзям – справжнім друзям! Разом – переможемо! 💛💙

envelopephone-handsetearthcrossmenu