fbpx

«Ініціатива Е+» отримала нагороди від Дніпровської райдержадміністрації

2 червня 2023 року нашу команду було відзначено Дніпровською РДА за надану допомогу військовим та цивільним. Ми вдячні за визнання та, в першу чергу, за підтримку, яку отримуємо від місцевої влади.

Подяки Київського міського голови та голови Дніпровської РДА членам команди ГО «Ініціатива Е+» вручила заступниця голови Дніпровської райдержадміністрації Олена Шевченко.

«Добре, що в нашій країні живуть і працюють тисячі прекрасних й працьовитих людей, які у різних сферах своєї діяльності, кожен на своєму фронті – медичному, транспортному, соціальному, роблять все можливе, щоб не тільки посилити наш тил, а й підтримати наших захисників – Збройні Сили України, аби ми разом подолали ворога та повернули в Україну мир і радість», – зауважила вона під час церемонії.

Відзнаки «за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, активну благодійну і гуманістичну діяльність та розвиток волонтерського руху» отримали Валентина Варава, Ірина Савченко, Олена Князева, Ганна Павленко, Марина Красота, Антон Шоломицький, Максим Гурбич і Геннадій Довгорук.

Ми б’ємося на «гуманітарному фронті» з 2014 року та будемо робити все, що від нас залежить, стільки, скільки це буде потрібно. Робимо це не задля нагород, але, звісно, приємно, коли нас помічають та допомагають. Підтримка держави – це завжди важливо. Разом – переможемо!

envelopephone-handsetearthcrossmenu