fbpx

Літній табір у Карпатах 2023

Літні табори у Карпатах для дітей, постраждалих від війни, ми влаштовуємо з 2015 року. Про те, як пройшов цьогорічний – далі.

Головний пріоритет у роботі «Ініціатива Е+» ‒ життя та допомагати наближати перемогу України у війні з російськими загарбниками. Але ми також маємо думати про майбутнє, тому прагнемо піклуватися про дітей, в яких від дитинства мають залишитися й позитивні спогади.

Так, з 2015 року за допомоги Посольства Чеської Республіки ми почали організовувати літні табори для малюків з прифронтових містечок і для дітей загиблих і важкопоранених захисників України.

А цього разу фінансування табору для можливості психологічної реабілітації та відпочинку дітей забезпечили наші давні добрі друзі та партнери з Chernovetskyi Investment Group.

Завдяки цьому 30 дітей змогли провести чудові 2 тижні в Карпатах. Всі дні відпочинку були наповнені незабутніми активностями та яскравими враженнями. Учасники табору відвідали музеї вишиванки та народних інструментів, навчились ходити по підвісному містку, «поміряли воду» в Чорному Черемоші, побували на легендарному Писаному Камені – місці, де на поверхню Землі виходить найбільша кількість «місць сили», піднялися на найвищу вершину України – гору Говерлу, висота якої сягає 2061 метри. І це лише декілька прикладів з насиченої програми табору!

Завдяки Chernovetskyi Investment Group його учасними змогли більше дізнатися про свою країну. Це була зміна, яка потребувала особливої уваги – діти загиблих, важкопоранених, зниклих безвісти воїнів. Ми не можемо повернути їх батьків, але робимо все можливе для дітей героїв! Дякуємо нашим друзям з Chernovetskyi Investment Group, які всім серцем відчувають біль людей, що страждають, і допомагають нам у цій та багатьох інших ініціативах. Разом - переможемо!

envelopephone-handsetearthcrossmenu